Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, orangelackerad metall, Atelje Lyktan, Åhus, 1970-tal.
1674314. GOLVLAMPA, orangelackerad metall, Atelje Lyktan, Åhus, 1970-tal.
Höjd 106 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 106 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 329