MATSALSBORD med låda, vitlaserat och målat.

167422. MATSALSBORD med låda, vitlaserat och målat.

Sent 1900-tal, längd 180, bredd 78, höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 948