ERIK OSSLUND. Pastell.

ERIK OSSLUND. Pastell.
1674161. ERIK OSSLUND. Pastell.

Vinterlandskap med stuga. Signerad 34x47 cm.

Mindre ytslitage.

Erik Osslund (1913–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Erik Osslund (1913–1982)

Antal besök: 413