HUGO CARLBERG. Akvarell.

1674156. HUGO CARLBERG. Akvarell.

Landskap med häst och vagn. Signerad. 17x24 cm.

Mindre ytslitage.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Antal besök: 217