FOLKE PERSSON. Pastell.

FOLKE PERSSON. Pastell.
1674149. FOLKE PERSSON. Pastell.

"Vinterskymning". Signerad Folke P. 63x49 cm.

Mindre ytslitage.

Folke Persson (1905–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Folke Persson (1905–1964)

Antal besök: 298