HIMMELSSÄNG, lättmetall, 2000-tal.

167400. HIMMELSSÄNG, lättmetall, 2000-tal.

Bäddmått ca 180 x 200 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 180 x 200 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 756