VAS, keramik, Henning Nilsson, Höganäs, 3/6 -62.

167387. VAS, keramik, Henning Nilsson, Höganäs, 3/6 -62.

Höjd 13 cm. Signerad och daterad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 591