FÅTÖLJER, ett par, Frederik Kayser, Vatne Lenestolsfabrik, 1950/60-tal.

167374. FÅTÖLJER, ett par, Frederik Kayser, Vatne Lenestolsfabrik, 1950/60-tal.

Stomme i jakaranda. Skinnklädsel.

Bruksslitage, klädseln med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 117