KERAMIK, 14 delar, Gabriel samt Höganäs, 1900-tal.

167359. KERAMIK, 14 delar, Gabriel samt Höganäs, 1900-tal.

Blandade typer av föremål. Enligt bild.

Ej fullständigt genomgånget. Smutsade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 650