Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
BOKSPRÄTTARE, ben samt fäste sterlingsilver, England, 1900-talets början.
1673246. BOKSPRÄTTARE, ben samt fäste sterlingsilver, England, 1900-talets början.
Längd 36 cm, i originaletui.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 36 cm, i originaletui.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
240