FAT, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft, vikt ca 1055g.

16731. FAT, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft, vikt ca 1055g.

Med dekor av frukter. Daimeter 38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 678