YASSE TABUCHI. Olja på duk.

YASSE TABUCHI. Olja på duk.
1673101. YASSE TABUCHI. Olja på duk.

En votre absence la fete. Signerad samt daterad 1965.
A tergo Utställningsetikett från Galerie Ariel. Paris. 50x60 cm.

Mindre ytslitage samt mittparti med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 832