ARMBANDSUR, Zentena, automatic 25.

1673064. ARMBANDSUR, Zentena, automatic 25.

Diameter 35 mm. Stål.

Bruksskick,repor och fläckar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 mm. Stål.

Antal besök: 1 742