SKÅP Kina 1900-talets mitt.

SKÅP Kina 1900-talets mitt.
167290. SKÅP Kina 1900-talets mitt.

bred 47 cm djup 41 cm höjd 64 cm.

slitage, en glasruta troligtvis bytt sitter snett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 502