SPEGEL, Rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, Rokokostil, 1900-tal.
167237. SPEGEL, Rokokostil, 1900-tal.

Förgylld med genombruten dekor, rikligt skurna detaljer
Höjd 116 bredd 53 cm.

smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 116 bredd 53 cm.

smärre åldersslitage.

Antal besök: 619