OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. färglitografi, komposition, signerad, numrerad 1/17.

1672258. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. färglitografi, komposition, signerad, numrerad 1/17.

Oramat blad.
Bladmått ca 56.5x41 cm.

Skada i ena hörnet.

Oramat blad.
Bladmått ca 56.5x41 cm.

Skada i ena hörnet.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Karlshamn, Sverige
Placering
Gråhylla foto
Antal besök: 107