VÄSKA, Christian Dior, Frankrike. 1900-tal.

167200. VÄSKA, Christian Dior, Frankrike. 1900-tal.

Mörkblå väska med "Dior"-märkta detaljer i gulmetall. 2 st invändiga fack varav en med dragkjedja. Axelremmens längd justerbar inifrån. Bredd ca 21,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 874