LJUSSTAKAR, 4 delar, bland annat Skultuna.

167180. LJUSSTAKAR, 4 delar, bland annat Skultuna.

Ljusstakar, 20 cm, Engelska, 1900-tal
Ljusstakar höjd 23 cm Skultuna nr : 38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 666