GULDMYNT, 5 dollar USA 1907.

GULDMYNT, 5 dollar USA 1907.
1671804. GULDMYNT, 5 dollar USA 1907.

21,6K.
Vikt ca 8,3 gram.
Diameter ca 21,6 mm.

Slitage, kantskador.

Tema

Small Treasures

Gör en kostnadsfri värdering!

21,6K.
Vikt ca 8,3 gram.
Diameter ca 21,6 mm.

Slitage, kantskador.

Tema

Small Treasures

Antal besök: 980