LJUSPLÅT, mässing, Sverige, 1900-tal.

1671693. LJUSPLÅT, mässing, Sverige, 1900-tal.

För vägg, två ljusarmar, stämplad Sweden på baksidan.

26 x 52 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 52 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 636