LÅS med NYCKEL, smide, 1700-tal eller äldre.

167160. LÅS med NYCKEL, smide, 1700-tal eller äldre.

Mått, exklusive nyckel: 21 x 53,5 x 9 cm.

Slitage, rost, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost, anlupet.

Antal besök: 1 119