SERVISDELAR, 26 delar, "Sanssouci", Rosenthal, 1900-tal.

167149. SERVISDELAR, 26 delar, "Sanssouci", Rosenthal, 1900-tal.

12 kaffekoppar med fat. Koppens diameter 8.5 cm.
12 assietter. Diameter 17.5 cm.
1 gräddsnipa.
1 sockerskål.

Ytslitage. Gulddekor nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 gräddsnipa.
1 sockerskål.

Ytslitage. Gulddekor nött.

Antal besök: 534