HERRBETJÄNT samt BORD, 1900-talets andra hälft.

167089. HERRBETJÄNT samt BORD, 1900-talets andra hälft.

Herrbetjäntens höjd 114 cm, bordets längd 50 + 15 + 15, Höjd 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 820