ESKIL SKANS. Hamnstad, akvarell, signerad och daterad 46.

Bladmått ca 33x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Eskil Skans (1905–1989)

Bladmått ca 33x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Eskil Skans (1905–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1670802
Antal besök: 58

Andra intressanta föremål