JÄRNGRIND, 1900-tal.

JÄRNGRIND, 1900-tal.
1670573. JÄRNGRIND, 1900-tal.

Längd 150 cm, bredd 73 cm
Beslag medföljer.

Omfattande färgbortfall och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1670573. JÄRNGRIND, 1900-tal.

Längd 150 cm, bredd 73 cm
Beslag medföljer.

Antal besök: 850