OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, otydligt signerad, 1900-tal.

1670112. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVARELL, otydligt signerad, 1900-tal.

höjd 40 cm, bredd 58 cm.

mindre åldersslitage.

höjd 40 cm, bredd 58 cm.

mindre åldersslitage.

Ort
Kalmar, Sverige
Placering
Tavelfack 11
Antal besök: 86