VAS, FAT, glas, Jeanette Karsten och Lars Sestervik, Steninge Slott.

167006. VAS, FAT, glas, Jeanette Karsten och Lars Sestervik, Steninge Slott.

Daterade 2004 resp. 2003, vasens höjd 30,5, skålens diameter 38,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 153