GLASSERVIS, 100 delar, Books, Kosta, 1900-talets andra hälft.

167002. GLASSERVIS, 100 delar, Books, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Dekorslipade med blomsterdekor.
14 rödvinsglas
14 vitvinsglas
14 whiskeyglas
14 sherryglas
14 likörglas
13 ölglas
10 champagneglas (med druvdekor)
7 konjaksglas.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 rödvinsglas
14 vitvinsglas
14 whiskeyglas
14 sherryglas
14 likörglas
13 ölglas
7 konjaksglas.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 293