LJUSSTAKAR, 4 par, mässing, bl.a Skultuna, 1900-tal.

166998. LJUSSTAKAR, 4 par, mässing, bl.a Skultuna, 1900-tal.

Högsta höjd: 20 cm.

Varierande slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd: 20 cm.

Varierande slitage, fläckar.

Antal besök: 627