CARL MALMSTEN. SOFFA, "Samspel", 1900-talets mitt.

1669745. CARL MALMSTEN. SOFFA, "Samspel", 1900-talets mitt.

Höjd ca 82 cm.
Bredd ca 155 cm.
Djup ca 77 cm.
Armstöds-överdrag medföljer i originaltyg.

Smärre slitage. Stoppning samt tyg är i gott skick.
Märken på benen.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 82 cm.
Bredd ca 155 cm.
Djup ca 77 cm.

Märken på benen.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 826