MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

166965. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

Med vitrinövderdel. Belysning. Längd 112, bredd 46, höjd 174 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 876