SKIV/TIDNINGSSTÄLL, stringmodell, 1900-tal.

1669262. SKIV/TIDNINGSSTÄLL, stringmodell, 1900-tal.

Bredd 30 cm. Djup 33,5 cm. Höjd 29 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 401