GOLVUR, Warmink, 19/2000-tal.

GOLVUR, Warmink, 19/2000-tal.
166925. GOLVUR, Warmink, 19/2000-tal.

Lod och pendel finns. Höjd ca 171 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 980