FÅTÖLJER, 2 st, 1940/50-tal.

FÅTÖLJER, 2 st, 1940/50-tal.
166899. FÅTÖLJER, 2 st, 1940/50-tal.

Bådas rygghöjd 75 cm.

Bruksskick samt slitage på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bådas rygghöjd 75 cm.

Antal besök: 547