SÄNGGAVEL, rotting, 1900/2000-tal.

1668803. SÄNGGAVEL, rotting, 1900/2000-tal.

Längd 200, höjd 128 cm.

Smärre rottingskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200, höjd 128 cm.

Smärre rottingskador.

Antal besök: 1 163