RING, platinum, med briljantslipad diamant 0,65 ct.

166874. RING, platinum, med briljantslipad diamant 0,65 ct.

Bruttovikt 1,9 gram. Stämplad 10 % Irid. Plat. Ringstorlek 17,5 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 086