Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
ÅKE THORPE. Dom två båtarna. Olja på duk. Signerad.
16687. ÅKE THORPE. Dom två båtarna. Olja på duk. Signerad.
70 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 50 cm.
Auktionsverket Engelholm
9 343