ÅKE THORPE. Dom två båtarna. Olja på duk. Signerad.

16687. ÅKE THORPE. Dom två båtarna. Olja på duk. Signerad.

70 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 50 cm.

Antal besök: 9 954