LINNE, 59 delar, lakan, örngott, dukar, 1900-tal.

166819. LINNE, 59 delar, lakan, örngott, dukar, 1900-tal.

13 lakan, många med broderier
23 örngott
5 linnehanddukar
18 dukar och tabletter.

Varierande slitage, delvis gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 lakan, många med broderier
23 örngott
5 linnehanddukar
18 dukar och tabletter.

Antal besök: 560