OKÄND KONSTNÄR. Tuschteckning.

1668193. OKÄND KONSTNÄR. Tuschteckning.

Konkret komposition. Osignerad. 43x42 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 216