AXEL WALLERT. "LEJONDÖDAREN" Olja på duk, signerad och daterad 1937.

16679. AXEL WALLERT. "LEJONDÖDAREN" Olja på duk, signerad och daterad 1937.

60 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 70 cm.

Antal besök: 2 014