Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, stengods, Roger Nilsson. Höganäs.
1667829. VAS, stengods, Roger Nilsson. Höganäs.
Höjd 24 cm. Signerad.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm. Signerad.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
690