STOL, teak och galon, 1950/60-tal.

1667827. STOL, teak och galon, 1950/60-tal.

Bredd 56 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 77 cm.

Skavmärken och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 527