BOKHYLLA, teak, utdragbar skrivskiva, 1950/60-tal.

166745. BOKHYLLA, teak, utdragbar skrivskiva, 1950/60-tal.

Lådor samt luckor och utdragbar skrivdel.

Höjd 159, längd 120, bredd 43 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 566