STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

1667150. STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

Tre hyllplan i teakfanér, mått 78x20 cm/st. Svartlackerade metallgavlar, höjd 76 cm. Etkettmärkta.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 855