BÄGARE, Eric Råström, samt SALT & PEPPARSTRÖARE, silver, 1960-tal. Vikt 154 gram.

166701. BÄGARE, Eric Råström, samt SALT & PEPPARSTRÖARE, silver, 1960-tal. Vikt 154 gram.

Höjd 8,5 respektive 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 respektive 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 830