SKÅL silver, Eric Råström, Hallbergs Guld, 1974. Vikt 349 gram.

166695. SKÅL silver, Eric Råström, Hallbergs Guld, 1974. Vikt 349 gram.

Höjd 7,5, diameter 15 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5, diameter 15 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 256