KISTA, betsad fur, 1900-tal.

KISTA, betsad fur, 1900-tal.
166680. KISTA, betsad fur, 1900-tal.

Längd 85, bredd 47, höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 643