KAFFESERVIS, porslin, blå/vit, 1900-tal.

1666738. KAFFESERVIS, porslin, blå/vit, 1900-tal.

9 st koppar, höjd 5, diameter 8 cm
9 st fat diameter 13 cm
6 st assietter diameter 17,5 cm.

Slitage gulddekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st fat diameter 13 cm

Slitage gulddekor.

Antal besök: 3 259