LAMPBORD, teak, 1960-tal.

LAMPBORD, teak, 1960-tal.
166662. LAMPBORD, teak, 1960-tal.

Längd 70, bredd 55, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 019