SAMEKNIVAR, 3 st, 1900-tal.

SAMEKNIVAR, 3 st, 1900-tal.
166655. SAMEKNIVAR, 3 st, 1900-tal.

Ben samt björk. En slida präglad med bokstäverna BASB, 21. Längd 21 - 26 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 749